Как повысить иммунитет во время эпидемии?

Автор: | 12.05.2020

Пока ученые по всему миру исследуют, как победить COVID-19, наше сильное оружие во время лечения — иммунитет.

Представьте, что иммунитет — это  армия, противостоит оккупантам. Она выполняет сверхважные задачи, в частности изучает врага и обезвреживает его войска.

Каждый может приблизить победу над вирусом. Только совсем не путем «усиления иммунитета», как пить чудо-таблетки применять народные средства, не перестают распространяться в интернете. В этой битве, как никогда, нужен здравый смысл.

В новом эпизоде ​​вы узнаете:

  • Что известно о том, как вирус SARS-CoV-2 поражает организм
  • Можно искусственно «усилить» иммунитет
  • Какова роль аппаратов искусственной вентиляции легких (ИВЛ)
  • Кто спецназовцы в этой войне и как уберечь их силы

А тут мы писали про продукты, которые повышают иммунитет.

Пневмонія: бій коронавірусу та імунної системи в легенях. Міністерства здорового глузду №3

⚡Новий випуск Міністерства здорового глузду⚡Поки науковці по всьому світу досліджують, як перемогти COVID-19, наша найсильніша зброя під час лікування — імунітет. Уявіть, що імунітет — це українська армія, яка протистоїть російським окупантам. Вона виконує надважливі завдання, зокрема вивчає ворога та знешкоджує його війська. Кожен може наблизити перемогу над вірусом. Тільки зовсім не шляхом “підсилення імунітету”, як то пити диво-таблетки чи застосовувати народні засоби, що не перестають ширитися інтернетом. У цій битві, як ніколи, потрібен здоровий глузд.У новому епізоді ви дізнаєтеся:👉 Що відомо про те, як вірус SARS-CoV-2 вражає організм👉 Чи можна штучно “підсилити” імунітет👉 Яка роль апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ)👉 Хто спецпризначенці у цій війні та як вберегти їхні силиНа ці та інші запитання відповідає Oleksandr Linchevskyy — торакальний хірург, заступник міністра охорони здоров’я з 2016 по 2019 у новому епізоді Міністерства здорового глузду ArcUA.org.Якщо ще не підписалися на наш ютуб-канал — переходьте за цим посиланням та долучайтеся до спільноти здорового глузду ➡ bit.ly/ArcUA_channel 💪А тут можна переглянути відео на ютуб ➡ https://bit.ly/2YOK9ui Поширюйте, залишайте коментарі та ставте дзвіночок, щоби не проґавити нові відео 🔔

Опубликовано Уляна Супрун Понедельник, 11 мая 2020 г.

Источник: facebook.com/ulanasuprun